Hakkımızda

2016 yılında kurulmuş olan firmamız, bilişim sektöründe kurumsal yazılım, kişiye özel yazılım, mobil uygulama ve ihtiyaca göre web ve mobil yazılım hizmetleri vermektedir.

Sistemkod, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hareket etmekte, sahip olduğu bilgi ve yetkinlik ile müşterilerimize geniş ürün yelpazesi sunmakta ve desteğini vermektedir. Sistemkod, sektörün değişen dinamikleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek teknolojinin faydalarını iş gücüne çevirmektedir. Sistemkod olarak kusursuza ulaşma çabası ve sizlere "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" yaşatmak için kaliteli hizmet anlayışını prensip edinerek sorunlarınıza çözüm olmaya devam edeceğiz.


Vizyonumuz

    Bilişim sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, firmaların birinci derecede tercih ettiği, sektöründe öncü bir firma olmak.


Misyonumuz

    Müşterilerimizin beklentilerini doğru analiz etmek, ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata ve yüksek kalite standartlarında sunmak öncelikli görevimizdir.